App Available

Company Detail

employer

About “przedszkole bielsko promyczek”

Zapraszamy serdecznie do Przedszkola Niepublicznego “PROMYCZEK”, które swoją działalność rozpoczęło w Bielsku-Białej od 1 września 2010 roku.

Jesteśmy placówką edukacyjną dedykowaną dzieciom w wieku od 2,5 do 6 lat.

Nasz przedszkole otwarte jest przez cały tydzień od poniedziałku do piątku, zapewniając opiekę i naukę od godziny 7:00 do 17:00.

Posiadamy ważne zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała o numerze MZO-4320/256/09/EL.

W naszej działalności kładziemy nacisk na nauczanie i wychowanie, bazując na podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz zatwierdzonych programach pracy Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Przedszkole “PROMYCZEK” Bielsko-Biała zostało założone z myślą o dzieciach, co potwierdza wykwalifikowana i pełna energii kadra nauczycielska oraz wysoki standard naszych pomieszczeń.

Cała powierzchnia przedszkola wynosi 560m2. Dysponujemy pięcioma nowoczesnymi salami zajęć, wyposażonymi w łazienki, dostosowanymi do potrzeb dzieci przedszkolnych. Nasza placówka spełnia wszystkie europejskie normy dotyczące bezpieczeństwa i higieny.

Naszym celem było także stworzenie dwóch atrakcyjnych, bezpiecznych i funkcjonalnych placów zabaw (o łącznej powierzchni 24 arów). Miejsca te zachęcają dzieci do zabawy, wspierając rozwój ich umiejętności ruchowych i społecznych.

W każdej sali znajduje się wideodomofon umożliwiający identyfikację osób wchodzących do przedszkola.

Dbamy o bezpieczeństwo dzieci poprzez monitoring obiektu przez całą dobę.

Posiadamy również duży parking dla rodziców.

 

Przedszkole Niepubliczne “PROMYCZEK” | przedszkole bielsko rekrutacja
ul. Podgórna 12
43-305 Bielsko-Biała
tel. 511 630 590

Posted projects

No projects posted yet by this employer.